Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020

Gösterim: 762

Üniversitemiz “Tercih ve Tanıtım Günleri” Başlıyor

Üniversitemiz, “05-14 Ağustos” tarihleri arasında aday öğrencilerin, kendi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda meslek alanlarını tanıyarak tercihlerini yapabilmeleri amacıyla “Tercih ve Tanıtım Günleri” düzenliyor. Düzenlenecek olan “Tercih ve Tanıtım Günleri” kapsamında 09:30-17:30 saatleri arasında, Merkez Yerleşkemizdeki Tercih ve Tanıtım Merkezi ile tüm fakülte ve meslek yüksekokullarımızda uzman danışmanlarımız tarafından Üniversitemiz bölüm, program ve kontenjanları hakkında aday öğrenciler bilgilendirilecektir. Ayrıca Bandırma Cumhuriyet Meydanı, Erdek Cumhuriyet Meydanı, Manyas Atatürk Meydanı ve Gönen Banyolar Caddesi’nde 11:00-23:00 saatleri arasında tanıtım stantlarımız aday öğrencileri bilgilendirmek üzere açık olacaktır.


Tanıtım stantlarımızda “Tercih ve Tanıtım Günleri” kapsamında, tercih dönemine giren aday öğrencilere akademik personellerimiz ve uzman rehberlerimiz tarafından Üniversitemizin genel tanıtımı, bölüm ve programları hakkında bilgilendirme hizmeti verilecektir. Tanıtım stantlarında, Üniversitemiz, akademik birimleri, bölümlere ait puanları, yerleşkeleri, sosyal imkânları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri, öğrenci toplulukları, Erasmus, Mevlana ve Farabi Değişim Programları hakkında bilgiler paylaşılacak ve merak edilen tüm sorular yanıtlanacaktır.


Üniversitemiz tarafından “05-14 Ağustos” tarihleri arasında düzenlenecek ve Covid-19 salgını kapsamında alınan tedbirler çerçevesinde gerçekleştirilecek olan “Tercih ve Tanıtım Günleri” stantlarımızı ziyaret edebilir, Üniversitemiz hakkında merak ettiklerinizi sorabilir, tercih etmeyi düşündüğünüz bölüm ve programlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Üniversitemiz, ayrıca ulusal düzeyde düzenlenmekte olan çevrimiçi tercih fuarlarında yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm soruları çevrimiçi olarak düzenlenmekte olan ve aşağıda linkleri yer alan tercih fuarlarındaki Üniversitemiz stantlarından öğrenebilirsiniz. 

https://www.artitercih.com/
https://unitercih.com/
https://sanalfuar.yok.gov.tr/


Fotoğraflar